Przejdź do treści strony

Uniwersytet Pomorski w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Nauka

Studenci

Spotkanie pn.: „Ścieżki komercjalizacji"

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn.: „Ścieżki komercjalizacji", organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w ramach 2. cyklu pn.: „Paliwo dla innowacji – czyli jak zwiększyć szansę na komercjalizację!".

Uczelnię przyszłości i innowacyjną gospodarkę łączy komercjalizacja wiedzy i technologii. Efektywna współpraca pomiędzy nauką a biznesem to wciąż duże wyzwanie. Także ze strony samorządu staramy się zapewnić inspirację dla wspólnych działań dla obu stron. W tym celu powstał m.in. unijny projekt Smart Progress i cykl webinariów „Pomorska podróż. Kierunek innowacje!", dlatego serdecznie zapraszamy na nasz kolejny przystanek i dawkę wiedzy.

 

Tym razem zapoznamy się z podstawami komercjalizacji innowacji opartych o prace badawcze. Ekspert – p. Damian Kuźniewski odpowie m.in. na pytania: jak ocenić potencjał biznesowy projektu, kiedy nie warto inwestować w projekt i jak zapewnić ochronę własności intelektualnej? Porozmawiamy także o tym jak zarobić na projekcie – usłyszymy kilka informacji o  sprzedaży i marketingu oraz udzielaniu licencji na wynalazki.

 

Link do wydarzenia: https://pomocdlafirm.pomorskie.eu/home/-/asset_publisher/29BZL8NKN4UH/content/sciezki-komercjalizacji-juz-28-kwietnia-online-w-ramach-2-cyklu-pomorskiej-podrozy?_101_INSTANCE_29BZL8NKN4UH_redirect=%2F

Znajdziesz nas tutaj