Przejdź do treści strony

Uniwersytet Pomorski w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Studenci

Studenci

Zakwaterowanie w Domach Studenta

Miejsce w Domu Studenta

Studenci mogą ubiegać się o pokój w jednym z trzech domów studenta. Wszystkie domy studenta znajdują się przy ulicy Spacerowej 1 z wjazdem od strony ul. Arciszewskiego 22A. W Domu Studenta nr 1 dostępne są pokoje dwu- i trzyosobowe o podwyższonym standardzie. W Domach Studenta nr 3 i nr 4 dostępne są pokoje dwuosobowe. Na parterze Domu Studenta nr 3 znajdują się pokoje dla studentów niepełnosprawnych w tym dwa pokoje, czyli 4 miejsca przeznaczone są dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.  Do dyspozycji osób niepełnosprawnych na parterze budynku DS-3 znajduje się winda. Miejsca w domu studenckim przydzielane są na podstawie złożonego formularza wniosku o przyznanie miejsca przez administrację domów studenta. Lista osób, którym zostało przyznane miejsce w domu studenta będzie opublikowana na naszej stronie internetowej pod adresem:

https://www.upsl.edu.pl/studenci/zakwaterowanie-w-domach-studenta

Po przybyciu do akademika po raz pierwszy musisz mieć przy sobie dokumenty tożsamości z imieniem i nazwiskiem, takie jak dowód osobisty, zagraniczny paszport lub legitymacja studencka (jeśli jesteś już studentem).

Uwaga !
Lista studentów, którym przyznano miejsce w domu studenta na rok akademicki 2023/24 - aktualizacja z dnia 8.09.2023r

    

W przypadku rezygnacji z przyznanego już miejsca w domu studenckim bardzo prosimy o niezwłoczne przekazanie tej informacji na adres poczty dorm@upsl.edu.pl w związku z istnieniem listy rezerwowej studentów oczekujących na przydział miejsca.

Studentów, którzy otrzymali przydział miejsca w domu studenckim prosimy o bezwzględne sprawdzenie prawidłowości danych adresowych we własnym koncie studenckim w eDziekanat oraz ich aktualizację. W szczególności dotyczy to adresu poczty elektronicznej (e-mail) i telefonu komórkowego. Brak tych informacji uniemożliwi przekazanie Państwu aktualnych informacji wraz z decyzją o przydziale miejsca w domu studenckim.

Uwaga!!!
Studenci, którzy otrzymali przydział miejsce zobowiązani są do przybycia do wskazanego domu studenta w terminie od 29.09.2023 do 03.10.2023 roku
. Brak przybycia w do końca dnia 03.10.2023 będzie skutkować anulowaniem rezerwacji miejsca. Zwolnione miejsce zostanie przyznane studentowi z listy rezerwowej.


Składanie wniosków:
1.    pobierz poniższy formularz wniosku i wypełnij elektronicznie w edytorze tekstu, 
2.    wyślij jako załącznik mailem na adres dorm@upsl.edu.pl

 

 

Opłaty

W roku akademickim 2023/2024 studenci Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku od 1 października 2023 roku za miejsce w Domach Studenta wnoszą opłaty jak w tabeli poniżej:

 

 

W sprawach wolnych miejsc i zakwaterowania prosimy o kontakt z administracją Osiedla Akademickiego:

- Kierownik Osiedla Akademickiego, Krzysztof Biernacki - 59 8405330, osiedle@upsl.edu.pl

- Dom Studenta nr 1, Adrianna Zentarska  - 59 8405384, ds1@upsl.edu.pl

- Dom Studenta nr 3, Marlena Żyła  - 59 8405367, ds3@upsl.edu.pl

- Dom Studenta nr 4, Wojciech Krasowski - 59 8405377, ds4@upsl.edu.pl

 

Linki:

https://www.upsl.edu.pl/kontakt/ochrona-danych-osobowych

KLAUZULA - wniosek o DS-student.pdf

KLAUZULA - monitoring wizyjny.pdf

Adresy Administracji Osiedla Akademickiego 

Stołówka akademicka

Znajdziesz nas tutaj