Przejdź do treści strony

Uniwersytet Pomorski w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

AP to studia, projekty ale i krok do przyszłej kariery!

Akademia Pomorska od lat angażuje się w projekty oraz współpracę z dużymi instytucjami, gdzie nasi studenci poszerzają swoją wiedzę praktyczną.

Organizowane są specjalistyczne szkolenia i kursy (nieodpłatne), przeznaczone dla nauk humanistycznych, społecznych czy tłumaczeniowych (CAT/CAR).
Możesz szukać wsparcia w programach w formie poradnictwa grupowego ukierunkowanego na potrzeby pracodawców i pracowników, m.in. komunikacja, poczucie własnej wartości, motywacja oraz wiele innych. 
Uzyskasz też informację m.in. jak założyć firmę krok po korku, dowiecie się co tworzy osobowość przedsiębiorcy, jak dobrze komunikować się w marketingu czy jak skutecznie zarządzać stresem!
Odbyć można kursy dotyczące nowoczesnych technologii, wykorzystywanych w różnych obiektach nauki (w tym z oprogramowania MaxQDA służącego do analizy danych jakościowych).  
Studenci mogą brać udział w Programie Kariera, nawiązując współpracę z dużymi korporacjami z naszego regionu i nie tylko. Na liście są takie przedsiębiorstwa jak: ADAMED, Bakalland czy Business Support Solution. 
A jeżeli region to dla Ciebie za mało masz możliwość udziału w praktykach międzynarodowych, szlifując język i nabierając doświadczenia, które wykorzystasz w przyszłym zawodzie!

Chcesz sprawdzić naszą ofertę?
Obejrzyj ulotkę informacyjną: www.apsl.edu.pl/informator
Szczegóły rekrutacyjne: www.rekturacja.apsl.edu.pl
Czekamy właśnie na Ciebie!
Polecamy również aplikację dla studentów (informacja o AP, mieście i regionie): https://bit.ly/3P37M9i

Znajdziesz nas tutaj