Przejdź do treści strony

Uniwersytet Pomorski w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Świetne STUDIA w urokliwym Słupsku!

Świetne STUDIA w urokliwym Słupsku!

Nasza Uczelnia ma świetną lokalizację - w centrum, a jednocześnie blisko natury!

Blisko Uczelni znajduje się piękny Park, las i stawki z wydzieloną plażą i miejscem piknikowym. Można śmiało wybrać się na wycieczkę pieszą lub rowerową, czy też spływ np. kajakowy do Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi".

 

Słupsk posiada dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej. Z każdego praktycznie miejsca w Słupsku można autobusem dostać się do centrum, do Uczelni, do największej w mieście galerii handlowej, kina czy teatru.

 

Dlaczego warto wybrać Akademię? Oprócz ciekawych kierunków, na pewno przyciąga do nas wygodne życie w Słupsku i pięknej okolicy! W zaledwie kilkanaście minut pociągiem lub autobusem można dostać się do Ustki (dzieli nas jedynie 18 km), żeby móc spacerować po jednej z najładniejszych i najczystszych plaż w Polsce, po pięknym deptaku, czy nawet aby zjeść pyszną i świeżą rybkę.

 

W niedalekiej odległości (ok. 44 km) znajdują się Kluki, gdzie można podziwiać piękne ruchome wydmy. W tym obszarze znajduje się również Słowiński Park Narodowy, który w związku z niesamowitą różnorodnością przyrodniczą został zaliczony w 1977 roku do Światowej Sieci Rezerwatów Biosfery UNESCO.

 

Studiowanie w Słupsku, to także korzyści finansowe. Koszty utrzymania, w tym wynajem mieszkania czy pokoju jest znacznie mniej kosztowny, niż w wielkich miastach jak Trójmiasto czy stolica.

 

Dlaczego Słupsk? JUŻ WIESZ - ze względu na AP oczywiście! Nasza Uczelnia oferuje szereg ciekawych i przyszłościowych kierunków studiów.

 

Jeśli interesują Cię kierunki medyczne, przyrodnicze, inżynierskie lub humanistyczne czy społeczne, znajdziesz je u nas!

 

Obejrzyj także naszą ulotkę informacyjną:

www.apsl.edu.pl/informator

i do naszej rekrutacji:

https://rekrutacja.apsl.edu.pl/

Czekamy właśnie na Ciebie!

Znajdziesz nas tutaj