Przejdź do treści strony

Uniwersytet Pomorski w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Dla biznesu

Studenci

Webinar UMWP: „Cyfryzacja biznesu sposobem na rozwój firm w czasie kryzysu” – 27 maja 2021, godz. 10:00 – 13:45

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zaprasza do udziału w trzecim cyklu bezpłatnych spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo-rozwojowy?”, organizowany w ramach projektu Smart Progress.

Najbliższe spotkanie tematyczne pn. „Cyfryzacja biznesu sposobem na rozwój firm w czasie kryzysu” będzie dotyczyć poznania narzędzi i metodyk niezbędnych do przygotowania procesu do automatyzacji. Podczas spotkania uczestnicy poznają najnowsze technologie cyfrowe w zakresie rozwoju firmy oraz podstaw hiperautomatyzacji, a także dowiedzą się jakie korzyści niesie za sobą cyfryzacja i automatyzacja procesów w firmie. Eksperci – p. Piotr Kaczmarek i p. Rafał Podsiadło – wyjaśnią jak szybko zidentyfikować proces do automatyzacji.

W ramach spotkania Uczestnicy zapoznają się z podstawowymi technologiami oraz narzędziami Power Platform, a także poznają sposoby na zwiększenie poziomu użycia innowacji cyfrowych w swojej firmie.

 

Data: 27 maja 2021, godz. 10:00 – 13:45

Rejestracja za pośrednictwem formularza.

 

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia przez Wykonawcę webinarium.

 

Zachęcamy Państwa również do śledzenia strony https://drg.pomorskie.eu/smart-progres na której pojawiają się informacje o bieżących wydarzeniach i działaniach, podejmowanych w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączniku:

Znajdziesz nas tutaj