Przejdź do treści strony

Uniwersytet Pomorski w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Studenci
Zaproszenie na kolejny spływ kajakowy

Zaproszenie na kolejny spływ kajakowy

SPŁYW KAJAKOWY „SZLAKIEM WIEPRZY” Staniewice - Stary Kraków – 16 km – 29.08.2020 r.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY nr 1  

1. Osoby zainteresowane udziałem w spływie 29.08.2020 wyślą na adres robert.bak@apsl.edu.pl list o treści - "Wyrażam swoją gotowość do udziału w spływie kajakowym w dniu 29.08.2020 – imię i nazwisko". 

Taki akces dotyczy tylko jednej osoby. Można jednak zaznaczyć, iż dana osoba chce płynąć z … (podać imię i nazwisko partnera), wtedy jednak partner też musi wysłać deklarację udziału. Czas na wysłanie tego zgłoszenia - do najbliższej SOBOTY (22.08) do godz. 18.00. Taki akces nie jest jednoznaczny z zakwalifikowaniem na spływ.

2. W dalszej procedurze osoba ta, uzyska drogą mailową dokumenty, które po podpisaniu odeśle na adres robert.bak@apsl.edu.pl  w formie skanu czy zdjęcia,  do najbliższego wtorku (25.08) do godz. 10.00.

3. Osoby zakwalifikowane na spływ (czyli te, które właściwie wypełniły dokumenty i w terminie je odesłały) zostaną powiadomione KOMUNIKATEM ORGANIZACYJNYM nr 2, że znajdują się na liście uczestników spływu. 

Osoba, która nie spełni powyższych warunków, nie jest brana pod uwagę przy zakwalifikowaniu na spływ. Istotnym elementem selekcji, przy dużej ilości chętnych, będzie kolejność nadesłanych właściwie wypełnionych dokumentów.  

Liczba miejsc jest ograniczona.

Znajdziesz nas tutaj